DESA Unicum dom aukcyjny

DESA Unicum dom aukcyjny download

DESA Unicum jest największym i najstarszym domem aukcyjnym w Polsce. Od lat cieszy się tytułem niekwestionowanego lidera na polskim rynku sztuki. W DESA Unicum corocznie odbywa się kilkadziesiąt aukcji sztuki dawnej, współczesnej i najnowszej. Jako pierwszy dom aukcyjny w Polsce DESA Unicum zorganizowała licytacje młodej sztuki, komiksu i ilustracji, aukcje prywatnych kolekcji i prac jednego artysty. W siedzibie DESA Unicum prezentowane są liczne wystawy, które pozwalają publiczności zapoznać się z ciekawymi twórcami i zjawiskami artystycznymi.

Aplikacja Desa Unicum zapewnia kolekcjonerom dostęp do aktualnej oferty domu aukcyjnego, możliwość rejestracji na aukcję i licytacji online. Użytkownicy mogą otrzymywać informacje o nadchodzących aukcjach, a także obserwować swoich ulubionych artystów i otrzymywać powiadomienia o ich dziełach, które pojawią się na aukcjach.

Dzięki aplikacji mobilnej DESA Unicum, możesz teraz oglądać i brać udział w naszych aukcjach gdziekolwiek jesteś.

Poznaj funkcje aplikacji DESA Unicum:

● Licytuj w prosty i bezpieczny sposób

Licytowanie obiektów na aukcjach DESA Unicum jest teraz jeszcze prostsze! Obiekty kupować można bezpośrednio z aplikacji ustawiając wcześniej limity zleceń lub na bieżąco licytować interesujące obiekty podczas trwania aukcji.

● Oglądaj aukcje gdzie chcesz i jak chcesz

Transmisje na żywo umożliwiają oglądanie organizowanych przez nas aukcji z dowolnego urządzenia.

●Przeglądaj zbliżające się aukcje w DESA Unicum

Nadchodzące aukcje wraz z opisami i obiektami dostępne są w jednym miejscu. Aplikacja umożliwia zapoznanie się ze zdjęciami obiektów oraz szczegółowymi opisami przygotowanymi przez naszych ekspertów.

● Obserwuj swoich ulubionych artystów i ich dzieła

Opcja obserwowania artystów umożliwia znalezienia prac swoich ulubionych twórców na naszych licytacjach.

● Otrzymuj powiadomienia push o zbliżających się obserwowanych obiektach

Aplikacja wysyła powiadomienie na urządzenie na kilka minut przed licytacją obserwowanego obiektu.


● Wygodnie rejestruj się na aukcję

Aplikacja umożliwia wygodne i bezpieczne założenie konta pozwalającego brać udział w aukcjach z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia.

● Przeglądaj wyniki archiwalnych licytacji, a także śledź historię swoich zgłoszonych ofert

Aplikacja daje pełną kontrolę nad złożonymi ofertami na zbliżających się aukcjach oraz dostęp do pełnej historii transakcji.

DESA Unicum dom aukcyjny App Description & Overview

The applications DESA Unicum dom aukcyjny was published in the category Shopping on 2019-01-10 and was developed by DESA Unicum S.A.. The file size is 81.47 MB. The current version is 1.0.0 and works well on 10.0 and high ios versions.

DESA Unicum dom aukcyjny App Tips, Tricks and Rules

DESA Unicum dom aukcyjny Reviews


DESA Unicum dom aukcyjny Comments


DESA Unicum dom aukcyjny Shopping Download


Download