Kadın POMEM Mülakat Hazırlık

Kadın POMEM Mülakat Hazırlık download

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine ÖSYM tarafından lisans mezunları için yapılan 2017 veya 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden P3 puan türünden en az (60,00), önlisans mezunları için yapılan 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı P93 puan türünden en az (70,00) ve üzeri puan alanlar arasından 06/06/2015 tarihli ve 29378 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde belirtilen diğer şartları taşımak kaydıyla lisans mezunu (2.500) kadın, önlisans mezunu (500) kadın olmak üzere toplam (3.000) KADIN öğrenci alımı yapılacaktır.

Adaylar, 08-22 Nisan 2019 tarihleri arasında polis akademisi adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak ön başvurularını yapabileceklerdir.

Sınavlarda başarılı olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde eğitim gören ve eğitim sonunda başarılı olan adayların polis memuru olarak atamaları yapılacaktır.

Kadın POMEM Mülakat Hazırlık uygulaması Kadın POMEM alımlarına hazırlanan adaylar için yapılmış eşsiz bir uygulamadır. Uygulama sayesinde Kadın POMEM mülakatlarına girişte sorulan mülakat sorularına detaylı şekilde çalışarak hazırlanabilirsiniz.

Beden Kitle Endeksi Hesaplayıcısı yardımıyla boy ve kilo oranınızın Kadın Polis olmanıza uygun olup olmadığını da öğrenebilirsiniz.

Son olarak sadece uygulamayı satın alan kullanıcılara verilen bir hizmet olan "Kişiye Özel Soru Cevap" alanını unutmamak gerekiyor. Bu alan sayesinde Kadın POMEM alımları ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları editörlerimiz 24 saat içinde sizler için yanıtlıyor olacak.

Adaylar tarafından sorulan tüm soruları ve cevaplarını "Kişiye Özel Soru Cevap" alanından takip edebilirsiniz.

Mülakat soru sayısı günden güne yapılan güncellemelerle arttırılmaya devam etmektedir.

Bu uygulama sayesinde eksiklerinizi gidererek Polislik hayalinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

Hepinize bol şans.

Kadın POMEM Mülakat Hazırlık App Description & Overview

The applications Kadın POMEM Mülakat Hazırlık was published in the category Education on 2019-01-11 and was developed by Mustafa Gurbuz. The file size is 13.53 MB. The current version is 1.4.1 and works well on 9.3 and high ios versions.

- Yeni mülakat soruları eklendi.

Kadın POMEM Mülakat Hazırlık App Tips, Tricks and Rules

Kadın POMEM Mülakat Hazırlık Reviews


Kadın POMEM Mülakat Hazırlık Comments


Kadın POMEM Mülakat Hazırlık Education Download


Download